GenelSiyaset

Kırıkkale’de Sosyal Mesafe Ve Maske Denetimi Yapıldı

Sosyal Mesafe Ve Maske Denetimi

Belediye Başkanı Sayın Mehmet Sayılı, İçişleri Bakanlığınca yeni tip Koronavirüs (COVID-19) önlemleri kapsamında 81 ilde “Sağlık İçin Hepimiz İçin” sloganından hareketle uygulamaya konulan genelge kapsamında Kırıkkale Valisi Yunus Sezer ile şehir merkezinde gerçekleştirilen sosyal mesafe-maske ve hijyen denetimine katıldı.

KONTROLLÜ HAYAT
Kontrollü hayat döneminin temel kuralları olan maske, sosyal mesafe ve hijyen denetimleri aralıksız devam ediyor. Tedbirlere uyulması amacıyla İçişleri Bakanlığının yayınladığı genelge uyarınca ilimizde Belediye Başkanı Sayın Mehmet Saygılı, Valimiz Yunus Sezer, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Süleyman Köstekli gerçekleştirilen denetime katıldı. Esnaf ziyareti gerçekleştiren Belediye Başkanı Mehmet Saygılı ve Valimiz Yunus Sezer, buralarda maske, mesafe ve temizlik kurallarına uyma noktasında esnafımıza ve vatandaşlara uyarılarda bulundular.

HEMŞEHRİLERİMİZ DAHA DİKKATLİ OLMALI
Denetimlerde basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Kırıkkale Belediye Başkanı Sayın Mehmet Saygılı, “Vatandaşlarımız oldukça duyarlı, bizde bundan memnun olduk, işin şakası yok. İnsanlarımızın yoğun olarak toplu şekilde bulundukları cenazelerde, düğünlerde daha fazla dikkatli olmalı. Genel olarak hemşehrilerimiz kurallara uyuyorlar. Bu manada tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum” dedi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı