GenelSiyaset

Kırıkkale Belediyesi Koronavirüs İle Mücadeleye Aralıksız Devam Ediyor

Kırıkkale Belediyesi Koronavirüs İle Mücadeleye Aralıksız Devam Ediyor

Yeni tip Covid-19 salgının devam etmesi nedeniyle Belediye ekipleri denetimlerine ve uyarılarına aralıksız devam ediyor.

Belediye Başkanı Sayın Mehmet Saygılı’nın talimatıyla Koronavirüs ile mücadele kapsamında ekiplerimiz çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Belediye ekiplerince; alışveriş merkezleri ve berber,kuaför, güzellik merkezlerinde denetimler gerçekleştirdi. Denetimlerde, işletme sahipleri bilgilendirilerek, Covid-19 salgınının toplum sağlığına yönelik oluşturduğu riski yenebilmek için sosyal mesafe, maske ve hijyen kurallarına uyulması yönünde uyarılarda bulundu.

Koronavirüs salgınına karşı çalışmaların 24 saat esası ile devam ettiğini belirten Belediye Başkanı Sayın Mehmet Saygılı, ” Ekipleri aralıksız çalışmalarını devam ediyor. Öz veril ile çalışan tüm ekiplerime teşekkür ediyorum. Hemşehrilerimiz maske, mesafe, ve hijyene dikkat etsinler. Belediye olarak tüm imkanlarımız ile çalışmalarımız devam ediyor” ifadesini kullandı. Denetimlerde sosyal mesafeye uymayan, maskesiz çalışan ve hijyen kurallarına uymayan işletmeler tek tek uyarılırken Belediye Başkanı Sayın Mehmet Saygılı “Vatandaşlarımızın huzur ve esenliği için denetimlerimizi sürdüreceğiz” dedi.

Vatandaşlar çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getirerek, Belediye Başkanı Sayın Mehmet Saygılı ve belediye ekiplerine teşekkür ettiler.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı