GenelSiyaset

Osman Türkyılmaz Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Onur Yüksel Bozdağ’a cevap verdi.

Yahşihan Belediye Başkanı Sayın Osman Türkyılmaz basın mensuplarıyla makamında buluşarak sosyal medya hesabı üzerinden Yahşihan’da yapılan altyapı çalışmalarını eleştiren Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Onur Yüksel Bozdağ’a cevap verdi.

📌Başkanımız, “Sosyal medyadan altyapımıza karşı saldırılar sıklaştı. Son olarak CHP İl Başkanı Onur Yüksel Bozdağ, beni eleştirmiş. Bu olayı kınıyorum. Vatandaşı bu tür paylaşımlar kışkırtıyor. Yahşihan’a geldiğimizde çok büyük alt yapı sıkıntısı vardı. Biz belediye olarak ilk kazmayı vurduk. Dün Ayasofya caminin açılmasına engel olanlar bugün bizim alt yapımız ile uğraşıyorlar. 7/24 Yahşihan’ın geleceği için sahada görev alan personelime kimse laf edemez’ laf ettirmem. Bu zihniyet CHP zihniyeti her zaman olduğu gibi yasakçı bir zihniyet olarak karşımıza çıkıyor. Dün Ayasofyayı açtırmayan zihniyet bugün burada suyun altyapının yapılmamasını istiyor. Sayın İl Başkanı buyursun gelsin. Yaptığımız çalışmaları beraber yerinde inceleyelim” dedi.

Başkan Türkyılmaz “Biz alt yapımızı yapamazsak Yenişehir kaos haline gelir. Halkı kimse kin ve nefret haline dönüştüremez. Yahşihan’da en son alt yapı 1992 yılında yapılmış. Biz bu çalışmayı yaparsak bugün cefasını sürmeliyiz ki yarın sefasını sürelim. Ben bu alt yapı sorununu çözeceğim. Buradan CHP’li kardeşlerime de sesleniyorum. Onlara bir lafım yok. Çünkü onların ben çok faydalarını gördüm” dedi.

Belediye Başkanlığı makam odasında Sosyal medya hesabından CHP il Başkanı Onur Yüksel Bozdağ’a borular ve su vanaları ile cevap veren Başkanımız, “CHP zihniyeti her yerde olduğu gibi burada da ortaya çıktı. Sayın il başkanı Sosyal medya hesabından cevap vereceğine bize ulaşsa idi biz sorunları çözerdik. Kaldı ki İller Bankası tarafından ihalesi edilen altyapı ve kanal işinde firma işe 750 gün diyerek başlamış ve biz bu işi Yahşihan Belediyesi olarak 500 iş gününe düşürdük. Yahşihan Belediye olduğu tarihten itibaren altyapı işinde hiçbir çalışma olmamış, bizlerde bizden önceki yönetim zamanında hazırlanan projeyi biraz daha geliştirerek adım attık. Ancak ne yazık ki CHP zihniyeti burada ortaya çıkmıştır:” ifadelerini kullandı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı