Güncel

1.5 MILYONLUK ITFAİYE ARACI

Belediyemize Yeni İtfaiye Aracı

Türkiye Belediyeler Birliği( TBB) tarafından Belediyemize ekonomik değeri toplam 1 Milyon 500 bin TL olan itfaiye aracı hibe edildi. Hibe edilen araç Belediyemiz İtfaiye Müdürlüğünde araç filosunda yerini aldı.

Türkiye Belediyeler Birliği( TBB) tarafından Belediyemize ekonomik değeri toplam 1 Milyon 500 bin TL olan itfaiye aracı hibe edildi. 24 Metre merdiven uzunluğu, 4 ton su ve 300 litre köpük kapasiteli itfaiye aracı Belediyemiz İtfaiye Müdürlüğünde araç filosunda yerini aldı. Belediyemiz tarafından yapılan girişimler sonucu Türkiye Belediyeler Birliğinden temin edilen araç Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Saygılı, Türkiye Belediyeler Birliğine teşekkür etti. Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Saygılı, ilgi ve desteklerinden ötürü İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Türkiye Belediyeler Birliği Başkanı Fatma Şahin’e ayrıca teşekkür etti.

İtfaiye Müdürlüğü filosuna katılan yeni aracın Kırıkkale’ye hayırlı olması temennisinde bulunan Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Saygılı, “Yaptığımız girişimler sonucu filomuza kattığımız itfaiye aracı büyük bir eksikliğimizi giderdi. Bu konuda bizden desteklerini esirgemeyen başta İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu ve Türkiye Belediyeler Birliği Başkanımız Gaziantep Belediye Başkanımız Sayın Fatma Şahin’e teşekkür ederiz. Aldığımız araç için belediye bütçemizden tek kuruş ödeme yapmadık. Her alanda şehrimize hizmet etmeyi kendimize borç biliyoruz” dedi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı