GenelSiyaset

Harun Ulusoy Esnaf Ziyaretlerine Devam ediyor

Kırıkkale Belediyesi eski Belediye Başkan Yardımcısı Harun Ulusoy, sosyal medyada yaptığı açıklama ile bir anda gündeme oturdu. Ulusoy’un mesajında “Sen, ben değil BİZ olabilmek için” vurgusu dikkat çekti.

Harun Ulusoy’un sosyal medyada yayınlanan mesajının ardından,  yapılan olumlu yorumların yanı sıra, vatandaşlar tarafından telefonla ulaşmaya çalışmaları da gözlerden kaçmadı. Özellikle Ak Parti içinde bir heyecana sebep olan mesajın ne manaya geldiğini öğrenmek isteyenler, yakın çevrelerinden bilgi almaya çalıştı.

Ulusoy, mesajında şu sözlere yer verdi;

“Makamdan güç alan değil, makama güç katan yönetim için,  

Sen, ben değil BİZ olabilmek için,

Birilerinin değil, halkın adamı olma gayreti için,

Hemşerilerimizin rahatça ulaşıp derdini anlatabileceği bir anlayış için,

Bize inanan, güvenen dost ve hemşerilerimizle Allah’ın izniyle yakında başlıyoruz”

Kırıkkale Belediyesi eski Belediye Başkan Yardımcısı Harun Ulusoy’un ismi uzun zamandır Ak Parti siyaseti içinde geçiyordu.Harun Ulusoy, daha önce Belediye Başkan aday adaylığı yapmıştı. Ulusoy’un AK Parti il Başkanlığı içinde Genel Merkez tarafından çağrılarak mülakatı yapılmıştı.

Harun Ulusoy çalışmalarına hız vererek,esnaf ziyaretlerini bir hayli sıklaştırdı, Harun Ulusoy’un esnaf ziyaretlerinde içtenlikle yaklaştığı sevecen tavrı dikkatlerden kaçmadı. Önümüzde yerel seçimlerde Kırıkkale Belediyesi Başkanlığı için güçlü aday adayı olarak görünüyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı