GenelSiyaset

Türkyılmaz, “Sorunlarını Çözüme Kavuşturmak Önceliğimiz”

Türkyılmaz, “Sorunlarını Çözüme Kavuşturmak Önceliğimiz”

Bulduğu her fırsatta düzenli olarak halk günleri gerçekleştiren Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz Hacıbey Mahallesi’nde bulunan Osmanlı Sitesi sakinleri ile bir araya geldi. Türkyılmaz, “Vatandaşlarımızın sorunlarını çözüme kavuşturmak birinci önceliğimiz.” ifadelerini kullandı.

DÜZENLİ OLARAK TOPLANTILAR YAPIYORUZ

Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz’ın göreve başladığı günden bu yana belli aralıklarla sürdürdüğü halk günleri toplantısında bu hafta da Hacıbey Mahallesi’nde bulunan Osmanlı Sitesi sakinlerinin sorun ve şikâyetleri dinlendi. Başkan Türkyılmaz, Osmanlı Sitesi sakinleri ile fikir alışverişleri yaparak çözümler üretti. Genel olarak site çevresindeki sıkıntılardan çerçevesinde gelen soruları yanıtlayan Başkan Türkyılmaz çözüm için birim müdürlerini hazır bekletti.  Başkan Tükyılmaz, sorunları dinledi, çözümleri için ilgili birimlere gerekenleri yapmaları talimatını verdi. Başkan yardımcıları ve birim müdürlerinin de hazır bulunduğu halk buluşmasına gelen vatandaşlarla yakından ilgilenen Başkan Türkyılmaz, düzenli olarak halk toplantıları düzenlemeye devam edeceğini söyledi.

HER KESİMDEN VATANDAŞLARIMIZA ULAŞMAK İSTİYORUZ

Vatandaşların sorunlarının zaman kaybedilmeden çözüme kavuşturmanın çabası içinde olduklarını belirten Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, şöyle konuştu: “Vatandaşlarımızın sorunlarını çözüme kavuşturmak birinci önceliğimiz. Vatandaşlarımızın sorunlarına ve isteklerinden hızlı şekilde ulaşabilmeleri için gerçekleştirilen halk toplantıları ile vatandaşlarımızla birebir görüşerek istek ve önerilerini dikkate alıyor, sorunlarını çözüme kavuşturmaya çalışıyoruz. Yaptığımız bu tür çalışmalar ile her kesimden vatandaşımıza ulaşmak istiyoruz. Halkımızla buluşma noktasında yaptığımız bu çalışmalar düzenli olarak devam edecektir.”

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı