GenelSiyaset

Çeşnigir’de Özel Çocuklara Özel Eğlence

Kırıkkale Milliyetçi Hareket Partisi İl Kadın, Aile ve Engelliler komisyonu hafta sonu engelli çocukları, ailelerini ve kadınları Tarihi Çeşnigir kanyonunda misafir ederek, güzel bir yaşattı. MHP Kırıkkale Aile ve Kadın Komisyonu Melike Boran İsmailoğulları’nın organize ettiği etkilikte İsmailoğulları, “Milliyetçi Hareket Partisi olarak, en büyük engelin sevgisizlik olduğunu biliyoruz”dedi.

ÇOCUKLAR DOYASIYA EĞLENDİ

Tarihi Çeşnigir kanyonunda düzenlenen etkilik kahvaltı programı ile başladı. Engelli çocuklar ve aileleri daha seyir terasında güzel manzaranın tadını çıkardılar. Seyir terasında oyun havalarıyla kendilerinde geçen çocuklar doyasıya eğlendi. Seyir terasından sonra engelli çocuklar ve aileleri tekne turu atarak Kızılırmak’ın muhteşem manzarasını yaşadılar. Son olarak  MHP Kırıkkale Aile ve Kadın Komisyonu Melike Boran İsmailoğulları, özel çocuklara hediyelerini takdim etti. Etkinlik toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

OYUN OYNAYARAK EĞLENDİK

MHP Kırıkkale Aile ve Kadın Komisyonu Melike Boran İsmailoğulları etkinlik hakkında açıklamada bulundu. İsmailoğulları “MHP İl Kadın, Aile ve Engelliler Komisyonu olarak, başta engelli kardeşlerimiz ve aileleri olmak üzere, kadınlarımızla birlikte hafta sonunu Kırıkkale’mizin tarihi ve kültürel özellikleriyle en önemli mekânlarından olan Çeşnigir Köprüsü, Mesire Alanı ve Cam Terasta geçirdik. İlk olarak özel çocuklarımızla ve aileleriyle kahvaltı yaptık. Daha sonra Seyir terasında güzel manzaranın tadına ulaştık. Seyir terasında çocuklarımızla ve aileleriyle Ankara oyun havaları eşliğinde oyun oynayarak eğlendik. Son olarak özel çocuklarımızı ve ailelerine tekne turu yaptık. Özel çocuklarımıza özel hediyelerini takdim ederek etkinliğimizi sonlandırdık.”dedi.

EN BÜYÜK YATIRIM İNSANA YAPILAN YATIRIMDIR

MHP Kırıkkale Aile ve Kadın Komisyonu Melike Boran İsmailoğulları açıklamasının devamında engelli vatandaşların her zaman yanlarında olacaklarını ifade etti. İsmailoğulları, “Bu etkiliğimizde özel çocuklarımızın yüzünü güldürdük. Onların gülümsemeleri tebessüm etmeleri dünyaya değer. Milliyetçi Hareket Partisi olarak, en büyük engelin sevgisizlik olduğunu biliyor, tüm kadınlarımıza ve özellikle özel çocuklarımızın  ailelerine sevgi ve muhabbetlerimizi sunuyoruz.Engellilerin yüzlerinin ve gözlerinin içinin güldüğüne şahit olmak bizim için de büyük bir mutluluk. En büyük yatırım insana yapılan yatırımdır.”şeklinde konuştu. 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı