GenelSiyaset

Başkan Saygılı Çalışmaları İnceledi

Başkan Saygılı Köprülü Kavşak Çalışmalarını İnceledi.
Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, projelerinin arasında en dikkat çekici olan Etiler Köprülü kavşakta başlatılan çalışmaları yerinde inceledi.


Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, kısa süre önce açıkladığı dev projeleri arasında yer alan Alparslan Pehlivanlı Bulvarı üzerinde trafiğin kilit noktası olan Etiler kavşağında başlatılan köprülü kavşak çalışmaları yerinde inceledi. İşçilere kolaylıklar dileyen Başkan Saygılı, çalışmanın tamamlanması ile trafiğin daha akıcı olacağını ve bölgeye rahatlama getireceğini vurguladı.

Şehrin bir çok noktasında yürütülen çalışmalar ile yakından ilgilenen Başkan Saygılı, Kanuni Bulvarında başlatılan ve devamında Osmangazi Mahallesi Doğu ve Şirinevler bulvarında devam edecek olan asfalt serim çalışmalarını yerinde inceledi. Ardından da asflat serim çalışmalarının tamalandığı Yeni Mahalle Sağlık caddesinde yürütülen Bordur çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Çalışmaları yerinde inceleyerek bilgi alan Saygılı ‘’Kırıkkalemiz için açıkladığımız de 20 proje tüm hızıyla devam ediyor başta Etiller Köprülü Kavşağı olmak üzere, şehrimizin pek çok cadde ve soğakında asfalt serim, bordur, kilit parke çalışmalarımız devam etmekte.  Çalışmalar çok hızlı ilerliyor. Tüm projelerimiz kısa süre içinde tamamlanacak. Şehrimize hayırlı olsun’’ ifadelerini kullandı.

Etiler ve Osmangazi Mahallesinde yürütülen çalışmalara eşlik eden mahalle sakinleri çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getirerek Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı’ya teşekkür etti.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı