GenelSiyaset

Tekin; Herkes Haddini Bilsin

HERKES HADDİNİ BİLSİN!


MHP Keskin İlçe Başkanı Zafer Çakmaklı, Ülkücülükten ve Milliyetçi Hareket Partisinin doktrinlerinden bi haber olarak istifa etmiş, istifasını sosyal medyadan duyurmuş, haddi olmadan Ülkücülüğü ağzına alıp Kırıkkale’nin Ankara’da ki uçbeyi, bütün ülkücülerin abisi Av. Halil Öztürk ‘ü abdest almadan istifa metninde anmıştır.

Partimizi bu şekilde sosyal medyada gündeme getirmesini bir kenara bırakarak Sayın Milletvekilimizi partili kendisini de ülkücü gören bu şahsiyetin içinde bulunduğu gaflet, dalalet ve hıyanetten uyandırmak biz ülkücülerin ve Ülkü Ocaklarının vazifesidir.

Ülkü Ocaklarına bir gün yolu düşmemiş, MHP’yi Kırıkkale’de en güçlü olduğu Keskin’de yapılan her seçimde 3. sıraya düşürmüş, ülkücülük namına bir fidan dahi dikmemiş, MHP adına bir adım dahi atmamış bu şahsiyetin ne Ülkücülükle ne de MHP’lilikle bir ilgisinin olmadığı istifa şekliyle ortaya ayan beyan dökülmüştür. Parti Disiplin Kurullarımızın devreye girerek bu şahsi ihraç edeceğinden hiçbir şüphe duymadan, ülkücülüğü ve Milletvekilimizi sosyal medyada rencide etmeye çalışan bu gafil ve bun gibiler bilmelidir ki Ülkücüler Halil Öztürk’ün yanında, Halil ÖZTÜRK’te Ülkücülerin abisi konumundadır.

Bu tür tartışmaların sosyal medya gibi kirlenmiş, trollenmiş, klavye delikanlılarının meskeni haline gelmiş mecrada yapılması şovmenlikten, artistlikten öte bir durum değildir. Bu ve bundan sonra bu tür davranışların içerisinde yer alan ve almayı düşünen kişilere Ülkü Ocaklarının varlığını hatırlatmak boyun borcumuzdur.

Kırıkkale Ülkü Ocakları Başkanı

Tuner Alp Tekin

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı