GenelSiyaset

Cumhur İttifakı Milletvekili Halil Öztürk ‘e Sevgi Seli

MHP MDK Başkanı Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk, Kırıkkale’de bir dizi ziyarette bulundu.

Kırıkkale Milliyetçi hareket partisi il ve ilçe başkanlığının görev değişimi nedeniyle Genel merkezden ataması yapılan İl Başkanı Avukat Murat Abalı ve Mhp Meclis Üyesi İlçe Başkanı Faruk Akbulut a hayırlı olsun dileklerini iletti.

HINCA HINÇ KALABALIK KARŞILADI

15 Temmuz Demokrasi ve cumhuriyet Medyanında alışmışlığın dışında bir görüntü vardı. 500 kişinin üzerinde partili partisiz vatandaşlarımızın karşılaması Milletvekili Halil Öztürk ü de etkiledi. Ayak üstü sohbet ettiği vatandaşlarla birlikte il binasına geçen heyet ve vatandaşlar bu sevginin bir örneğinde il başkanlık binasında yaşadılar.

il binası 500 kişilik kalabalığı almayınca toplantı salonları açıldı, bu durumda pek farklı değildi, büyük toplantı salonunada sığmayan halk artık bu bina bize küçük geliyor söylemleri oluştu. Bu Söylemlere Yönetim Tebessümle Karşıladı.

Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk Bu sevginin ve bu kalabalığın boşa olmadığını yineledi. Sırası ile İl Başkanı Murat Abalı Ilçe Başkanı Faruk Akbulut Ülkü Ocakları Başkanı Tuner Alp Tekin ve Kadın Komisyonu Başkanı Melike Boran İsmailoğulların konuşmaları aşağıdaki videoda mevcuttur .

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı