GenelSağlık

Ahmet Önal Kırıkkale’de Perşembe Semt Pazarını Ziyaret Ederek Halkın Sorunları Dinledi

CHP Kırıkkale Milletvekili Ahmet Önal Kırıkkale’de esnaf ziyaretlerini sürdürüyor; vatandaşların sıkıntılarını dinliyor. Önal, geçtiğimiz gün Perşembe Semt Pazarında pazarcılarla ve halkla bir araya geldi.

VATANDAŞ, PAZARI GEZEN CHP’Lİ ÖNAL’A DERT YANDI; HAYIR MÜBAREK GÜN GÖZÜMÜZ HERŞEYE BAKIYOR ALAMIYORUZ

CHP Kırıkkale Milletvekili Önal’a dert yanan vatandaşlar, “Pazardan ezik domates alabildim” dedi. Alışveriş yapan bir diğer vatandaş ise “Hayır mübarek gün gözümüz her şeye bakıyor alamıyoruz, vatandaş kalanları toplamak için pazar sonunu bekliyor diyor.” diye konuştu.

“YİĞİDİ KURU SOĞANA MUHTAÇ EDENLER” HİÇ ORTALIKTA YOK

Pazar ziyareti sonrasında açıklamalarda bulunan CHP’li Önal; “Perşembe pazarımızı ziyaret ettik. Vatandaş da pazarcı da zor günler geçiriyor. Bir vatandaşımız pazardan ezik domates alabildim diyor, Bir başka vatandaşımız hayır mübarek gün gözümüz her şeye bakıyor alamıyoruz, vatandaş kalanları toplamak için pazar sonunu bekliyor diyor. Ekonomik kriz tüm kesimleri etkiliyor, yoksulluk derinleşiyor. Vatandaşımız Ramazan ayında marketten de pazardan da alışveriş yapamıyor. Bu çağda “yiğidi kuru soğana muhtaç edenler” hiç ortalıkta yok. Bu ülkeyi yönetenler semt pazarlarını gezip vatandaşımızın ekonomik durumlarını görmeli.” ifadelerine yer verdi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı