GenelSpor

Yahşihanspor’un Yeni Kulüp Başkanı Erol Lüy Oldu

Yahşihanspor’un Yeni Kulüp Başkanı Erol Lüy Oldu

Türkiye Futbol Federasyonu 2022-2023 yeni sezonunda Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek olan Yahşihanspor’da kulüp başkanlığında görev değişimi yaşandı. Mali Hizmetler Müdürü Erol Lüy, kulübün yeni başkanı oldu.

Geçtiğimiz sezon Bölgesel Amatör Lig’de (BAL) kalma başarısı gösteren Yahşihanspor, yeni sezon hazırlıklarına başlıyor. Oyuncu transferleri ve kulüp yönetimiyle çalışmalarına başlanan takımda, kulüp başkanlığında görev değişimi oldu. Yeni başkan Yahşihan Belediyesi’nde görev yapan Mali Hizmet Müdürü Erol Lüy oldu. Eski başkan İbrahim Gürses’ten başkanlığı devralan Lüy, bu ay sonunda gerçekleştirilmesi planlanan genel kurula tek aday olarak gösterilecek.

Eski kulüp başkanı Gürses’e teşekkür eden Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, yeni Başkan Lüy ve kongre sonrasında oluşacak olan yönetimine şimdiden başarı temenni etti. Yahşihanspor’un bu yıl önemli başarılara imza atacağını dile getiren Türkyılmaz, “İnşallah hep birlikte ilçemizin takımını bir üst lige çıkartmak için hem teknik heyetimiz hem kulüp yönetimi hem de bizler üzerimize düşen çaba ve gayreti en iyi şekilde göstereceğiz” dedi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı