GenelSiyaset

İyi Parti Yahşihan İlçe Kongresi Yapıldı

GENEL MERKEZİMİZİN ALMIŞ OLDUĞU KONGRE KARARI GEREĞİ BİZLERDE YAHŞİHAN İLÇE İYİ PARTİ TEŞKİLATI OLARAK YAHŞİHAN İLÇEMİZDE 27 KASIM 2022 TARİHİNDE 3 NCÜ OLAĞAN KONGREMİZİ ALLAHIN İZNİ İLE GERÇEKLEŞTİRDİK.

ŞAHSIM, YÖNETİM EKİBİM, DELEGE VE ÜYELERİMİZLE BİRLİKTE KONGREMİZE  AYLAR ÖNCESİNDEN HAZIRLANMAYA BAŞLADIK.

YAHŞİHAN İYİ PARTİ İLÇE BAŞKANLIĞI GÖREVİNDE  2 YILI AŞKIN BİR SÜREDİR GÖREV YAPMAKTAYIM; GÖREVE BAŞLADIĞIM TARİHTEN KONGRE GÜNÜMÜZE KADAR GEÇEN SÜRE İÇERİSİNDE ELİMİZ KALBİMİZDE ÇALMADIK KAPI SIKILMAYAN EL BIRAKMADAN   GECE GÜNDÜZ ,  SAHADA VATANDAŞLARIMIZLA İÇ İÇE OLDUK. OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ.

BİZ BURALARA KOLAY GELMEDİK. ŞAHSIM  BAŞTA OLMAK ÜZERE ÇALIŞMA ARKADAŞLARIM VE BU DAVAYA GÖNÜL VERMİŞ İNSANLARA KARŞI BİR TAKIM KENDİNİ BİLMEZ HADSİZ KİŞİLER TARAFINDAN ORGANİZE EDİLMİŞ MESNETSİZ İFTİRALAR, ENGELLER VE BASKILAR UYGULANMIŞTIR. BİZ TÜM BU OLUMSUZLUKLARA KARŞI EL ELE GÖNÜL GÖNÜLE OMUZ OMUZA YILMADAN USANMADAN HOŞGÖRÜ VE SABIRLA GÖREVİMİZİ EN İYİ ŞEKİLDE YAPMAYA DEVAM ETTİK.  BU TÜR OLAYLARA KARŞI  KENDİMİZİ HER ZAMAN KORUDUK;  GÖREVİMİZİ HER ZAMAN GÖNÜL KIRMADAN VE ŞİDDETE BAŞVURMADAN HOŞGÖRÜ SAYGI VE SEVGİ ÇERÇEVE İÇERİSİNDE YERİNE GETİRDİK; GETİRMEYE DEVAM EDECEĞİZ. BUNDAN KİMSENİN EN UFAK BİR ŞÜPHESİ OLMASIN.

BU GÜN YAPMIŞ OLDUĞUMUZ, KONGRE GÖSTERİYOR Kİ YAHŞİHAN İYİ PARTİ İLÇE BAŞKANI VE BELEDİYE BAŞKAN ADAYI AHMET ERGİN   BOŞUNA 2 YILI AŞKIN SAHALARDA BULUNMAMIŞ BOŞ EL SIKMAMIŞ BOŞ KAPI ÇALMAMIŞ TÜRLÜ ENGELLERE BOYUN EĞMEMİŞ MESNETSİZ İFTİRA VE DAYATMALARA PAPUÇ BIRAKMAMIŞTIR.

AHMET ERGİN YALNIZ DEĞİLDİR, SAĞLAM BİR KALE, ARKASINDA  BU DAVAYA GÖNÜL VERMİŞ GÜÇLÜ BİR TÜRK MİLLETİ VE YAHŞİHANLI VATANDAŞLAR VARDIR. DAHA YOLUN BAŞINDAYIZ İNŞAALLAH ÖNÜMÜZDE SEÇİMLER VAR BUGÜN OLDUĞU GİBİ YARINDA SEÇİMLERE HAZIRIZ .

YAPMIŞ OLDUĞUMUZ KONGRE BİZİ DAHA ÇOK ÇALIŞMA AZMİNE MOTİVE ETMİŞTİR. BİZ CEP DOLDURMAYA GÖNÜL KIRMAYA, ŞİDDET UYGULAMAYA, İFTİRA ATMAYA, ENGEL YARATMAYA, ADAM KAYIRMAYA DEĞİL; SADECE YAHŞİHANLI HEMŞEHRİLERİMİZE HİZMET ETMEK İÇİN YOLA ÇIKTIK. ŞUNU İYİ BİLİYORUM Kİ YOLUMUZA DÜN OLDUĞU GİBİ YARINDA BİR TAKIM ENGELLER KONULACAK İFTİRALAR ATILACAK ÇEŞİTLİ DAYATMALAR OLACAK BİZ BUNLARI AŞABİLECEK KADAR İYİ VE GÜÇLÜ BİR AİLEYİZ.

BİZİM KAPIMIZ ŞİDDET VE UMUTSUZLUK KAPISI DEĞİL, AYRIŞTIRICI DEĞİL BİRLEŞTİRİCİ VE KUCAKLAYAN KAPI; KAPIMIZ HERKESE AÇIK.

KONGREMİZ HAYIRLI VE UĞURLU OLSUN… ifadelerine yer verdi

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı