GenelKadın

Kırıkkale’de Ömer ŞAHİN’in Konuk Olduğu Kadınlar Matinası Doldu Taştı

Kırıkkaleli Kadınlar Matine’de Gönüllerince Eğlendi

Alisya Düğün Solanunda , Neslihan Veske organizatörlüğünde gerçekleştirilen kadınlar matinesinde Kırıkkaleli kadınlar gönüllerince eğlendi.

Doldu taştı

Alisya düğün salonun da düzenlenen Kadınlar matinesinde Kırıkkale ’nin yerel sanatçı Ömer Şahin sahne aldı. Akşam 7’de başlayan programa Kırıkkaleli ve çevre illerden gelen kadınlar büyük ilgisi gösterdi.

Şahin’in şarkılarıyla kadınlar hem oynadı hemde halaylar çekti. Ömer Sahin kadınlar matinesinde söylediği şarkılarla hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

Şahin; Kırıkkale bizim memleketimiz. Böyle güzel bir gecede bu kadar büyük ilgiye teşekkür ediyorum. Özellikle gecenin düzenlenmesinde büyük emeği geçen Neslihan Veske Alisya düğün salonu Yönetimine ve değerli ekibine teşekkür ediyorum.” dedi.

Sonsuz Teşekkürler

Organizatörlüğünü yapan Neslihan veske,
Verdiği demeçte Kırıkkaleli kadınlarımızın böyle bir geceye ihtiyacı olduğunu düşündüğümüz için küçük bir kamu oyu araştırması yaparak kadınlarımızın Ömer Şahin de büyük oranda istekleri doğrultusunda Menejeri Sn ozan kıyak ile irtibata geçerek saat ve tarih konusunda da karar kıldık. Bu organizasyonda büyük emekleri olan Alisya Düğün Salonu ailesine ve çalışma arkadaşlarına sonsuz teşekkür ederim ifadeleri kullandı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı