Genel

SİNERJİ AİLESİ YARDIMA KOŞTU

Sinerji silah ve mühimmat AŞ. Merkez üssü Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde 7.7 şiddetinde meydana gelen depremin ardından 15 kişilik bir ekiple olay yerine hareket etti.

HAZIRLIKLARA BAŞLADI

Sinerji Silah ve Mühimmat A.Ş yönetim kurulu Başkanı Adnan Duman’ın önderliğinde yardım bölgesine gitme kararı alan Sinerji ekibi yardıma muhtaç vatandaşların yardımlarına hemen koştu. Sabahın ilk saatlerinde hazırlıklara başlayan SİNERJİ ailesi hazırlıklarını tamamlayarak akşam saat 18 :30’da yola koyuldu.

Bölgedeki vatandaşlar İçin 1 doktor, 3 acil yardım personeli, 11 yardımcı personel, 1 panelvan araç, 3 araç ve 1 tır yardım malzemeleri ile bölgeye hareket edildi.

DUALARINIZI ESİRGEMEYİN

Sinerji Silah ve Mühimmat A.Ş yönetim kurulu Başkanı Adnan Duman yaptığı açıklamasında “Sabahın ilk ışıkları ile öğrendiğimiz elim felaket sonrası organize etmeye başladığımız yardım çalışmamızı bitirerek afet bölgesine hareket ettik. 15 kişilik ekibimizle battaniye, gıda, bebek bezi ve maması, su, mont, bot gibi birçok ihtiyaç malzemesini ulaştıracağız. Dualarınızı esirgememeniz dileğiyle”dedi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı