Siyaset

ÖZASLAN KOLLARI SIVADI

GENÇ SİYASETÇİ HALİL ÖZASLAN, AK PARTİ’DEN MİLLETVEKİLLİĞİ ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLAYACAK

Memleketime hizmet için yola çıktım

AK Parti eski Gençlik Kolları Başkanı Halil Özaslan, AK Parti’den Milletvekilliği aday adaylığını hafta içinde açıklayacak. Sosyal medya hesabından Kırıkkalelilere seslenen Özaslan, “Sizden aldığım destekle, memleketime hizmet için yola çıktım” dedi.

ÖZASLAN KOLLARI SIVADI
14 Mayıs 2023 Pazar günü yapılacak olan milletvekilliği seçimi öncesi partilerde aday adaylık süreci başladı. Bu kapsamda AK Parti’den 28. Dönem Kırıkkale Milletvekili aday adayları da tek tek ortaya çıkıyor. AK Parti eski Gençlik Kolları Başkanı Halil Özaslan, bu kez milletvekilliği aday adaylığı için kolları sıvadı.

GECE GÜNDÜZ AŞKLA KOŞTUM
Hafta içi Perşembe günü saat 12.00’da aday adaylığı başvurusunu resmen açıklayacak olan Halil Özaslan, sosyal medya hesabından Kırıkkalelilere seslenerek, “Ömrümün en güzel yıllarında AK Parti Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde gönlümü vererek memleketimize hizmet etmek için gece gündüz demeden aşk ile koştum.

16 MART’TA MEYDANDA BULUŞALIM
12 yıldır birçok kademesinde gurur duyarak şanla, şerefle ve aşk ile görev yaptığım AK Parti Teşkilatı’mızda geleceğimizin mimarı, memleketimizin mihenk taşları olan genç kardeşlerimin güçlü sesi olmak için 16 Mart Perşembe günü saat 12.00’da Cumhuriyet Meydanı’ndan AK Parti İl Başkanlığı’mıza giderek, AK Parti Milletvekili Aday Adaylığımı açıklayacağımı değerli kamuoyuna saygılarımla bildiririm.

DESTEKLERİNİZİ TALEP EDİYORUM
Anadolu’nun incisi değerli Kırıkkaleli hemşehrilerimden ve değerli genç kardeşlerimden memleketimize hizmet etmek için çıkmış olduğum bu kutlu yolda dualarını ve desteklerini yürekten talep ediyorum. Değerli büyüklerimin bir evladı, genç kardeşlerimin abisi ve kardeşi olarak, Rabb’ imden çıkmış olduğum kutlu yolda başta ülkemize, şehrimize ve AK Parti Teşkilatımıza hayırlar getirmesini niyaz ediyorum” dedi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı