Siyaset

HALİL ÖZASLAN AK PARTİ’DEN ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI!

HALİL ÖZASLAN AK PARTİ’DEN ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI!

AK Parti eski Gençlik Kolları Başkanı Halil Özaslan, AK Parti Kırıkkale İl Başkanlığına milletvekili aday adaylığı başvurusunu yaptı.

ÖZASLAN, BAŞVURUSUNU YAPTI
14 Mayıs Pazar günü yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği genel seçimleri öncesinde partilerde aday adaylıkları açıklanmaya başladı. AK Parti eski Gençlik Kolları Başkanı Halil Özaslan beraberindeki yüzlerce kişi ile birlikte Cumhuriyet Meydanı’ndan AK Parti İl Başkanlığına kadar yürüdü. İl Başkanı Mustafa Kaplan tarafından karşılanan Özaslan, başvuru formunu teslim etti.

ZAMAN BENDEDİR, MEKAN BANA EMANETTİR
AK Parti Milletvekili Aday Adayı Halil Özaslan, burada açıklamalarda bulunarak, “Zaman bendedir ve mekan bana emanettir şuurunda bir gençlik. Yeni bir devrenin önünde dimdik bekleyen bir gençlik. Kim var diye sorulduğu zaman, ben varım! diyen gençler olarak, ömrümün en güzel yıllarında AK Parti Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde gönlümü vererek memleketimize hizmet etmek için gece gündüz demeden aşk ile koştum.

12 YILDIR AK PARTİ’DE GÖREV YAPTIM
12 yıldır birçok kademesinde gurur duyarak şanla, şerefle ve aşk ile görev yaptığım AK Parti Teşkilatı’mızda geleceğimizin mimarı, memleketimizin mihenk taşları olan genç kardeşlerimin güçlü sesi olmak için AK Parti Milletvekili Aday Adaylığı başvurumu il teşkilatımızda tamamladım. Değerli İl Başkanımıza, Merkez ilçe Başkanımıza ve kıymetli teşkilatımıza ilgi, alaka ve misafirperverlikleri için teşekkür ederim. Değerli kamuoyuna saygılarımla bildiririm

HEMŞEHRİLERİMİZİN GÖNÜLLERİNE TALİBİZ
Anadolu’nun incisi değerli Kırıkkaleli hemşehrilerimden ve özellikle değerli genç kardeşlerimden memleketimize hizmet etmek için çıkmış olduğum bu kutlu yolda dualarını ve desteklerini yürekten talep ediyorum. Bizler, hemşehrilerimizin gönüllerine talibiz, gönüllerinde tahtlar kurmak için geliyor. Dün olduğu gibi bugün de yarın da gece gündüz demeden hemşehrilerimiz ile kucaklaşmaya hemhal olmaya devam edeceğiz inşallah. Durmak, duraksamak yok. Yola devam! Değerli büyüklerimin bir evladı, genç kardeşlerimin abisi ve kardeşi olarak Rabb’ imden çıkmış olduğum kutlu yolda başta ülkemize, şehrimize ve AK Parti Teşkilatımıza hayırlar getirmesini niyaz ediyorum”

HALİL ÖZASLAN KİMDİR?
14 Eylül 1993 yılında Kırıkkale de doğdu
Babası Kırıkkale Keskin İnziloğlu köyünden, annesi Kırşehir Çiçekdağı Çopraşık köyünden.
Eğitimine Kırıkkale Atatürk ilköğretim okulunda başlayarak, Kırıkkale lisesinde devam etmiş, Akdeniz Üniversitesi Makine Mühendisliğinden mezun olarak mastırını Kırıkkale Üniversitesinde Savunma Teknolojileri üzerine yapmıştır. Ulusal ve uluslararası birçok makalesi ve akedemik projeleri vardır.
Gençlik ve Spor Bakanlığının Antalya ve Türkiye Öğrenci Başkanlığı, Milli Türk Talebe Birliği Antalya İl Başkanlığı, Birlik Vakfı Gençlik Kolları Antalya İl Başkanlığı, AK Parti Antalya Gençlik Kolları İl Başkan Yardımcılığı, AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Komisyon Üyeliği ve son olarak AK Parti Kırıkkale Gençlik Kolları İl Başkanlığı görevlerinde bulunmuştur.
İnşaat sektöründe imalat, ihracat ve uygulama alanlarında faaliyet gösteren aile şirketinde yönetici olarak çalışmaktadır. Makine Yüksek Mühendisidir. Haber: Ahmet Ünal

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı