Siyaset

MHP Kırıkkale İl Teşkilatı İl Kongresine Hazırlanıyor

Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale İl Başkanı Murat Abalı Kırıkkalede İlçe Kongrelerini Tamamladıklarını ve 17 Eylül 2023 tarihinde Kırıkkale İl Başkanlığı Kongresini yapacaklarını ifade etti.

Murat Abalı yaptığı basın açıklamasında ilçe kongrelerinin birlik ve beraberlik içerisinde geçtiğini gösterilen yoğun katılımdan memnun olduklarını vurguladı. Abalı her kongrede 2024 tarihli yapılacak olan yerel seçimlerin hedefine vurgu yaptı.

Murat Abalı Basın Açıklamasında Şu İfadeleri Yaptı ;

Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi’nin talimatlarıyla kongre süreçleri 9 Ağustos 2023 tarihi itibariyle ile Türkiye geneli ilçe kongreleriyle başlayıp, il kongreleri ile genişleyerek, 14’ncü Büyük Kurultayımızın icrasıyla sonuçlanacaktır

Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale İl Başkanlığı olarak Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli beyefendi’nin ve Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sayın E Semih Yalçınin talimatlarıyla ilçe kongre süreci hazırlıklarımızı ivedi bir şekilde başlatarak 21 Ağustos 2023 tarihi itibariyle ilçe kongrelerimize başladık.

 Sırasıyla Yahşihan, Delice, Karakeçili, Çelebi, Balışeyh, Sulakyurt, Bahşılı, Keskin ve son olarak

 Merkez İlçe Başkanlığı’mızın kongresinin gerçekleşmesiyle 26 Ağustos 2023 tarihi ile ilçekongrelerimizi Genel Merkezimizin talimatları ve teşkilat esasları çerçevesinde tamamladık.

Öncelikle ilçe kongrelerimiz sonucu ilçe başkanlığına ve yönetim kurulu üyeliğine seçilen tüm yol arkadaşlarımı kutluyor, kogrelerimizin huzur ve kardeşlik havasında geçmesine vesile olan, kongrelerimize katılarak bizleri şereflendiren tüm misafirlerimize de şükranlarımı sunuyorum

 “2024’e Doğru, Diyar Diyar Anadolu” temasıyla çıktığımız bu yolda, Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli beyefendi’nin ve Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sayın E Semih Yalçının tensip, takdir ve talimatlarıyla 17 Eylül 2023 tarihi “Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale İl Başkanlığımızın kongre tarihi olarak belirlenmiştir.

 Şölen ortamında geçecek kongremizin partimize, memleketimize şimdiden hayırlara vesile olmasınıdiliyor, tüm hemşehrilerimi, dava arkadaşlarımı, ve basınımızın güzide temsilcilerimizi şimdidendavet ediyorum. Gelin bir olalım, beraber olalım, dedi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı