Spor

Deplasman Öncesi Saygılı’ya Ziyaret

Deplasman Öncesi Saygılı’ya Ziyaret

Kırıkkale’nin marka değeri olan Kırıkkalegücüspor futbolcu ve teknik heyeti hafta sonu oynanacak olan Talasgücü maçı öncesi Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Saygılı’yı ziyaret etti. Başkanı Sayın Mehmet Saygılı, başarılar diledi.

Kırıkkale’yi 3. Lig 1. Grupta temsil eden Kırıkkalegücü Spor Kulübü Başkanı Şeref Akbal, yöneticileri ve futbolcuları Belediye Başkanı Sayın Mehmet Saygılı’yı ligin 6. haftasında deplasmanda karşılacakları Talasgücü maçı öncesi ziyaret ettiler. Kırıkkale Belediye Başkanı Sayın Mehmet Saygılı, Kırıkkale’nin marka değeri Kırıkkalegücü Spor kulübünün destekçisi olmaya devam ediyor. Bu kapsamda ligin 6. haftasında deplasmanda karşılaşacağı Talasgücü maçı öncesi Kırıkkalegücü sporu kabul eden Başkanı Sayın Mehmet Saygılı, Kırmızı Lacivertli takıma başarılar diledi. Başkanı Sayın Mehmet Saygılı, birliğin, beraberliğin ve dayanışmanın önemine değinerek “Kıymetli başkanımıza, değerli hocalarımıza ve Kırıkkalegücü oyuncularımıza hafta sonu oynayacakları Talasgücü maçı ile ilgili hem hayırlı yolculuklar hem de başarılar diliyorum. İnşallah yüzleri güldürerek gelirler. Kazanan Kırıkkalegücümüz olur.” İfadesini kullandı.

Taraftarın ve şehrin takıma sahip çıkma anlayışı içerisinde olduğunu ifade eden Başkanı Sayın Mehmet Saygılı “İnşallah Kırıkkalemizin markasına tüm şehrimiz sahip çıkmaya devam etmesini, maçlarımızda yer almalarını, mutlaka takımlarına sahip çıkmalarını istiyorum. Destek veren herkesede ayrıca teşekkür ediyorum. Rabbim mahcup etmesin inşallah yüzleri gülerek gelsinler.” Diye konuştu. Kırıkkalegücü Spor Kulubü Başkanı Şeref Akbal’da, Belediye Başkanı Sayın Mehmet Saygılı’ya kabullerinden dolayı teşekkür ederek “Başkanım deplasman öncesi bizleri kabul ettiğiniz için için çok teşekkür ediyorum. İnşallah bu sezonu yüzümüzün akıyla iyi bir şekilde geçirmeyi ümit ediyoruz. Güler yüzünüzü bizden eksik etmeyin. Şehirde taraftarıyla, şehrin ileri gelenleriyle, büyükleriyle. Birlik beraberliğimizi sürdüreceğiz. Futbol takımımıza ilk günden bu güne göstermiş olduğunuz desteğe çok teşekkür ederim. Kırıkkalegücünün arasındaki en büyük güçlerden birisi sizsiniz Başkanım” ifadesini kullandı. Başkanımız Sayın Mehmet Saygılı Kırmızı – Lacivertli takımı deplasmana uğurlayarak, başarılar diledi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı