Siyaset

Belediye’den kaldırım çalışması

Bahşılı Belediyesi, Başkan Recep Zafer Tekin’in talimatı ile ilçede kaldırım yenileme ve parke çalışması yürütüyor.

KALDIRIM ÇALIŞMASI

Bahşılı Belediyesi, Başkan Recep Zafer Tekin’in talimatı ile ilçede kaldırım yenileme ve parke çalışması yürütüyor. Belediye ekipleri ilçenin en önemli caddelerden biri olan Atatürk Bulvarı’nda kaldırım çalışması başlattı. Bahşılı ilçesi giriş kavşağı ile birlikte buradan başlayarak ilçeye doğru kaldırımı olmayan yerere kaldırım taşı döşeniyor, onarım gereken yerler ise yenileniyor.

BAŞKAN TAKİP EDİYOR

Bu bölgede kapsamlı bir çalışma yürüten ekipler, ilçe girişini daha güzel bir hale getirmek için çaba gösteriyor. Çalışmaları yerinde izleyen ve takip eden Belediye Başkanı Recep Zafer Tekin, bölgede esnaf ve vatandaşlarla da istişare yaparak zaman zaman onların talep ve önerileri doğrultusunda çalışmaya yön veriyor.

BAŞKAN TEKİN BİLGİ VERDİ

Başkan Tekin, “Bahşılı girişindeki kavşak ve çevresi ile buradan başlayan Atatürk Bulvarı’nın çevresinde kaldırım çalışması yürütüyoruz. Bahşılı girişi daha güzel hale gelecek. İç kesimlere doğru da çalışmayı devam ettireceğiz. İlçemizin vitrini konumundaki bu bulvar güzel bir halde herkesi karşılayacak” dedi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı