Siyaset

Mehmet Saygılı 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü Kutladı

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Kırıkkale Belediye Başkanı Sayın Mehmet Saygılı  ilimizde görev yapan ulusal ve yerel gazete muhabirleri ile bir araya gelerek günlerini kutladı.

Kırıkkale Belediye Başkanı Sayın Mehmet Saygılı, Bilim Merkezinde 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla ulusal ve yerel gazete muhabirleri ile bir araya gelerek günlerini kutladı.  Kırıkkale Belediye Başkanı Sayın Mehmet Saygılı 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla yaptığı konuşmada,  “Böylesi önemli bir konumda olan Medya sektöründe çalışan tarafsız, özgür, ilkeli ve basın ahlak kurallarına uyan gazetecilerin meslek etiği ve duyarlılığı da büyük önem taşımaktadır” dedi.

Kırıkkale Belediye Başkanı Sayın Mehmet Saygılı  “Gazetecilerin, halkı bilinçlendirmek, bilgilendirmek için verdikleri mücadele her türlü takdirin üzerindedir. Gerçekleri araştıran, doğru ve gerçek haberlerle kamuoyunu aydınlatan, evrensel meslek ilkelerine uyan gazetecilerin Zorlu ve meşakkatli görevlerinde başarılar dileyerek, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlarım. Özveri ile görevlerini icra etmeye çalışan gazetecilerin, 2023 yılında daha güzel şartlarda çalışmalarını umut ediyorum” ifadelerini kulandı.

Kırıkkale Belediye Başkanı Sayın Mehmet Saygılı, düzenlenen programda ilimizde yapılan ve yapılacak olan projeler hakkında bilgi vererek gazetecilerin sorularını da cevapladı. Kırıkkale Belediye Başkanı Sayın Mehmet Saygılı  ulusal ve yerel gazete muhabirlerine çeşitli hediyeler verdi. Ulusal ve yerel gazete muhabirleri Belediye Başkanı Sayın Mehmet Saygılı’ya teşekkür ettiler.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı