Siyaset

Mehmet Saygılı’nın Girişimleriyle Roket san’a Alımlar Başladı

Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygıılı’nın uzun uğraşları neticesinde Kırıkkale’de kurulan Roket- San personel alımlarına başladı.

Alımlarda Kırıkkale İkamet şartı yer alırken 3 farklı başlıkta ilan yayınlandı.

Kariyer.net üzerinden yayınlanan ilanlarda Üretim Teknisyeni, Silahlı Güvenlik, itfaiye görevlisi başladıkları altında yayınlanan ilanlarda Kırıkkale ikamet şartı arandı. Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı yaptığı açıklamada yıl boyunca ilanların devam edeceği ifade etti.

Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, ‘Kırıkkale’nin savunma sanayisine büyük katkı sağlayacak olan ve Kırıkkale’ye her alanda büyük katkı sunacak ROKETSAN için ilk alımlar başladı. Sosyal medya hesabından duyuru yapan Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, ROKETSAN Genel Müdürü ile fotoğraf paylaştı. Saygılı, “Bu fotoğrafın alındığı gün Roket-San Genel Müdürümüzden personel alımında Kırıkkaleli gençlere öncelik tanınması yönünde söz almıştık. Çok şükür şimdi o söz gerçeğe dönüyor. Kırıkkale’de ikamet etme şartı ile değişik pozisyonlar için Roket-San personel alımı başlıyor. Alımlar yıl boyu sürecek” dedi.

Başvur : https://www.kariyer.net/firma-profil/roketsan-roket-san-ve-tic-a-s-5636-30519

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı