Sağlık

Ulusoy ;Kırıkkale’nin kanayan yarası olarak gösterdiği alt ve üst yapı projelerine öncelik vereceğini açıkladı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırıkkale Belediye Başkan Adayı Harun Ulusoy, Kırıkkale’nin kanayan yarası olarak gösterdiği alt ve üst yapı projelerine öncelik vereceğini açıkladı.

31 Mart tarihinde yapılacak olan Mahalli idareler seçimlerine iki aydan kısa bir zaman kala çalışmalarına devam eden Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırıkkale Belediye Başkan adayı Harun Ulusoy, geçtiğimiz günlerde projelerini açıklamıştı. Seçim çalışmaları kapsamında ziyaretler gerçekleştiren Ulusoy, sosyal medya hesabından da projeleri ile ilgili açıklamalarda da bulunuyor. Ulusoy, son olarak alt ve üst yapı projesi ile ilgili açıklama yaptı.

Kırıkkale Belediye Başkanı seçilmesi halinde yapacağı projeleri sosyal medya hesabından da paylaşan Ulusoy, kentin kanayan yarası olarak gösterdiği alt ve üst yapılarla ilgili projelere öncelik vereceğini söyledi. Ulusoy açıklamasında, “Şehrimizin kanayan yarası olan su ve yol sorunlarımıza öncelik veriyoruz! Yapacağımız alt yapı ve üst yapı projeleri ile Kırıkkale’mizin derdine derman olmaya geliyoruz” dedi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı